2020 İlkbahar Yaz Sokak Modası

Moda denilince akla hep abartılı kombinler gelse de sokak modası sayesinde herkes kendisine uygun bir tarz bulabilir. Her zaman pantolon tişört giyerek dışarı çıkmak yerine dolabınızda bazı parçaları bulundurarak farklı kombinlere imza atabilirsiniz. Bu sayede hem siz kendinizi şık ve rahat hissedersiniz hem de tarzınız ile göz doldurursunuz. Gelin bakalım 2020 ilkbahar yaz sokak modası için trendler neler…

Casual Giyimde Sportif Veya Şıklık Yan Yana

Casual giyim, bizim bildiğimiz günlük giyim. Ancak günlük deyince de basite indirgememek gerek. Hem spor ve rahat hem de çok şık görünmeniz şimdilerde çok moda. Bunun için ihtiyacınız olan şey Jeanlar, bluzlar, gömlekler, ayakkabı ve aksesuarlar. Herkesin dolabında bunlar var değil mi? O zaman iş güzel bir stil yaratabilmekte.

Mesela yırtık jean üzerine giydiğiniz dikey çizgili gömleğinizin yarısını içeri koyun ve jeaninizin paçalarını bir iki kere kıvırın. Altına bir spor ayakkabı giymenize rağmen bir halhal takın. Saçlarınızı dağınık bir topuz yaparak güneş gözlüğünüzü de taktınız mı tamamdır. İşte tek yapmanız gereken bu tarz düşünmek ve üretmek. Haydi sıra sizde!

Cool Görünüm

Cool görünmek her zaman olduğu gibi yine moda. Her kadının hayali olan cool bir tarz için bu sene desenli blayzer ceketler, rengarenk pantolonlar, deri detaylar ve püsküller bu sene trend. Cesur parçaları doğru bir şekilde kombinleyerek kısa sürede cool bir tarz yakalayabilirsiniz.

Bralette

Sokak modası için bralette bir devrim denilebilir. Çıktığı andan beri yoğun ilgi gören braletteler yine çok moda. Giymek biraz cesaret istiyor olsa da kendinize uygun hale getirebilirsiniz. Dantelli olanlar yerine daha düz ancak ipli detayları olan braletteler ile basic tişörtlerin uyumu mükemmel duruyor. Üstelik hiç abartı olmadığı gibi şehir hayatında kullanıma uygun. Tatilde veya sahil kentlerinde ise bralette üzerine ceket veya şeffaf gömlek giyerek tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Nakış ve Arma Detaylı Jeanler

Nakış detayları son zamanlarda gömleklerde trend iken, şimdi ise pantolonlarda trend haline geldi. Öyle azcık değil dolgun nakış detaylı Jean çok moda. Tek bacak boyu veya belden aşağı doğru inen çiçekli nakış detayları ile siz de tarzınızı gösterebilirsiniz. 2020 sokak modası kombinlerinde en çok görünen parçalardan biri nakışlı Jeanlar olacak.

Eşofmanlar

Eşofmanlar artık eskisi kadar basit değil, bir pantolon şıklığında. Bu yüzden sokak modası kombinlerinde belden büzgülü eşofmanları çok sık göreceksiniz. Alışılmışın dışında olan eşofman üstü gömlek, bluz ve hatta blayzer ceketler giyilmesi artık alışılmış hale geliyor.

Tüy Detayları

2020 ilkbahar yaz modası tüy detaylarını da bize getiriyor. Pantolon paçalarında, gömlek apoletlerinde, çantalarda kısacası her yerde rengarenk tüyleri görmek mümkün. Sokak modası artık şıklık ve rahatlıktan yana.

Yazar: nhtctn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir